BrandnewsYol

Sokakların Rengine Bürünen Otomobil: Aston Martin V12 Vantage S

Aston Martin V12 Vantage S, ABD’de üretilmiştir. Dış tasarımı oldukça sade olan bu model, birçok özelliğe sahiptir. Birçok tasarımcı bu modelin renksiz olmasına yönelik eleştiri getirmiş olsa da model iç özellikleri açısından oldukça gelişmiş bir düzeneğe sahiptir.

Çünkü sürücüsüne iyi bir sürüş alanını fazlasıyla sunan bu model, bu zamana kadar birçok sürücüyü etkileyebilmeyi başarmıştır.

Bu model, siz onu sürmeye başladığınız andan itibaren sizi her sürüş anınızda heyecanlandırmaya devam edecektir.

Aston Martin V12 Vantage S modeli sana ne düşündürüyor? Konseptini üretime getirecek şekilde mi geliştirmeli, yoksa renginin tonu daha da mı artmalı?

Böyle bir model, aslında ana akım haline gelmek için yeterli özellikleri fazlasıyla elinde barındırıyor. Ayrıca, bu otomobil modelinden genel olarak iç mekânını arttırmaya yardımcı olacak boyutsal bir artış da elde etmesi bekleniyor.

Aracın sahip olduğu yüksek güvenlik duvarı, deri döşeme, yükseltilmiş stereo, otomatik far gibi çeşitli donanımlar ona daha çok bağlanmanızı sağlayacaktır.

Aston Martin V12 Vantage S’in değeri yaklaşık olarak 222.500 dolardır. Bu otomobil modeli, sürüşlerinizde en iyisini aktarmak için özel olarak donatılmıştır.

Eğer sizde dikkat çekmeyi pek sevmeyen ama elinizdekini en iyi şekilde kullanmak isteyenlerdenseniz, o zaman Aston Martin V12 Vantage S modeli sizin için ideal olacaktır.

 

Similar Articles
Yolların En Karizmatik Otomobili: Aston Martin Rapide SYeşilin En Dikkat Çekici Tonu: 2017 Mercedes-Benz AMG GT RGeleceğin Arabası: Lamborghini Aventador RoadsterMeydan Okuyan Bir Seri: Jaguar XJ XJL Portfolio  Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles