Yaşam

Soneva Otelleri

Herkes arada bir sadece kendine vakit ayırmak, kendisiyle başbaşa kalmak ve kafa dinleyip huzur içinde günlük hayatın stres ve gürültüsünden uzak zaman geçirmek arzusundadır.Tayland’daki Soneva Kiri ve Maldivler’deki Soneva Fushi işte böyle müşteriler için hizmet veren oteller. Oteller üç yeni programı hizmete soktu, kendi başına vakit geçirmeye gelen müşterileri için en iyi hizmeti bu programlarla pekiştirecekler. Mayıs’ta başlamış olan programlar gerçek bir rahatlama ve yenilenme hissini misafirlerine en iyi şekilde sunacaklar.

Üç programın ilki Ayurveda yöntemini kullanıyor. Misafirlerin beğenileri, ilgileri ve beden biçimlerine göre ayarlanıyor. Üç ile beş gün arasında değişen bir süre içerisinde misafirler otellerde her daim hazır bulunan Ayurveda doktorları ve sağlık danışmanları ile hasbihal halinde vakit geçiriyorlar. Dahası her iki otelde de menüler otellerin kendi organik yetiştirme usülleriyle elde ettikleri besinlerle hazırlanıyor.

Ayurveda paketine ek olarak İyi Uyku ve Stresten Kurtulma Programı da yer alıyor. Bu da özel spa uygulamaları ile kişisel yoga ve meditasyon seanslarıyla otelin misafirlerine gerçek bir tazelenme hissini yaşatıyor.

soneva_fushi_maledives_Jungle_Reserve_six_senses_resorts_and_spas

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın