BrandnewsMüzik

Sony’den Yüksek Güçlü Ses Sitemleri

Dostlarınızla iyi vakit geçireceğiniz bir partiye enerji katacak yüksek güçlü ses sistemleri Sony tarafından piyasaya sürüldü. ‘Hepsi bir arada’ tarzındaki  MHC-V41D ve “3 kutulu” MHC-M60D ile evinizin her odasından müziği rahatlıkla duyabileceksiniz. Belki bu durumdan komşularınız biraz rahatsız olabilir. Ancak bu keyfi onların da yaşaması için partinize davet etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

V41D modelinin eşsiz interaktif özelliğiyle herkesi bir araya getirme becerisi bulunuyor. Böylece artık siz de sosyal medyadaki çevrenize ‘Parti kralı’ özelliğiyle harika bir gece geçirdiğinizi bildirebileceksiniz.

Bu yeni ses sisteminin içinde bulunan “Fiestable” uygulaması sayesinde sosyal mesaj yazma butonunu kullanarak evinizdeki partinin şovunu takipçilerinizle paylaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda ne kadar çok parti yaparsanız ‘Parti kralı’ sıralamasında yerinizi o kadar yükseltebiliyorsunuz.

Ayrıca yine bu ses sisteminin kaydettiği partileriniz diğer kullanıcıların da kullanımına açılabiliyor. Böylece sizin dışınızdaki kullanıcılara da parti kralı olma şansını sağlayabiliyorsunuz.

“Kablosuz Parti Zinciri” özelliğiyle 50 kadar uyumlu sistemi birbirine bağlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın yanı sıra sesleri de birbirine bağlayabilirsiniz. Çok cihazlı bağlantı özelliğiyle birden fazla akıllı telefonu da hoparlöre bağlayabilirsiniz. Böylece DJ yetkisini partideki arkadaşlarınızla elden ele dolaştırabilir ve herkesin bu deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızın en sevdiği şarkılarla da eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

Sony’nin ürettiği bir başka yeni ses sistemi olan M60D ile de yeni bir 3 kutulu model geliştirilmiş oldu. Bu sistemde hoparlörler her etkinliğe canlılık katacak yüksek güçlü amplifikatörle etkileyici ve gelişmiş bir ses basınç düzeyi sağlıyor. Ayrıca ortamın aydınlatılması için de bu sisteme ait hoparlör ve ana ünite ışıkları mevcut. Böylece partinizde kaliteli müzik tınıları dolaşırken, bu ışıklarla görsel olarak da bir şov yapıyor olacaksınız

Similar Articles
Nomad Dijital Müzik EnstrümanıPorsche Carrera RS CoupePorsche 959Pagani Zonda R 2010Ferrari SergioDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles