Okyanus

Strand Craft 122 Arabalı Yat!

Yat gezintileriniz sırasında bir limanda mola verdiğinizde artık istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Strand Craft 122 yatın en büyük özelliği el yapımı özel bir araba ile sunuluyor olması. Araba yatın arka tarafında bulunan bir garajda saklanabiliyor. İkiz turbo V12 motora ve 880 beygirlik güce sahip araba yat ile uyumlu son derece şık bir tasarıma da sahip.

Yat, 14.000 beygir gücüne sahip ve 50 deniz mili hızın üzerine çıkabiliyor. İkiz Rolls Royce motor ile bu pek de zor olmasa gerek! Bu lüks yatın içinde ise tuvaletler ile dört geniş lüks kamara, resepsiyon alanları, salonlar ve rahat mürettebat kabinleri bulunuyor. Ayrıca tüm odalarda 52″ LED televizyon ve Bang Olufson ses sistemi bulunuyor. 

Similar Articles
Petrus II by BenettiLazzara Yachts'tan Breeze 76Triton Mega Yat AçıkartırmadaVicem Vulcan Suya İndiVan Geest'ten 60 Metre'lik YatPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın