Okyanus

Su Üstünde 2,000 Beygir Gücü: XSR48 Powerboat

Eğer su üzerindeki hız tutkunuzu Ferrari 599’un ya da Bugatti Veyron’un karadaki performansına benzer bir performansa sahip bir araçla tatmin etmek istiyorsanız XSMG’nin yeni harikası XSR48 Speedboat tam aradığınız araç. Güzel olduğu kadar güçlü bir sürat motoru olan XSR48 Speedboat, dünyanın en hızlı sürat motoru olarak biliniyor.

Bu iddialı ifade, sürat motorunun sahip olduğu toplamda 2,000 beygir gücündeki iki adet 11.3L Isotta Fraschini L1306 twin-turbo dizel motorla destekleniyor. STAB stabilizatörü yumuşak bir yolculuk sağlasa da bu canavar su üzerinde 160 km/s maksimum hıza ulaşabiliyor.

Teknenin iç kısımları da modern çizgileri, kaliteli malzemeleri ve flat TV de dahil olmak üzere teknolojik donanımıyla dikkat çekiyor. XSR48’in tasarımında, efsanevi güverte tasarımcısı Fabio Buzzi ve ödüllü süper yat tasarımcıları Redman Whitey Dixon ve High Modulus gibi ünlü isimlerin imzası bulunuyor.

XSMG XSR48 SpeedboatXSMG-XSR48-SpeedboatXSMG XSR48 yacht

Similar Articles
Black Edition 360 Jet-Ski – Dünyanın En Hızlısı1950 Berlin III BMW Speedboat Açık ArtırmadaJetSurf Motorlu Sörf TahtasıVitters Shipyard’dan Muhteşem Bir Yelkenli: AglaiaDietrich Mateschitz’in Yeni Su OyuncağıPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın