Gökyüzü

Sunexpress Playstation’la Birlikte Uçacak

Kaliteli hizmet anlayışıyla yolcularına hizmet veren hava yolu şirketi SunExpress yolculukları daha da keyifli hale getirebilmek için lider oyun firması PlayStation’la anlaştı.

Eğlence ve seyahatin bir araya getirildiği bu anlaşmayla birlikte seyahatler de daha renkli bir hal aldı. TC-SNN kuyruk tescilli SunExpress Boeing 737-800 uçağı PlayStation dünyasının renkli kahramanlarıyla boyandı. Bu renkli uçak Kasım ayından itibaren farklı seyahat noktalarına uçuş işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Bu ay ise bu özel uçak için bir isim bulunacak.

Ayrıca PS4’te bulunan ‘Gran Turismo Sport’ isimli yarış oyununun bir parçası olarak oyun severlere üzerinde ‘Güneşte tam gaz’ sloganı yazan 500 binden fazla sürpriz hediye de verilecek. SunExpress yolcuları hem hediye uçak biletlerinden faydalanabilecek hem de SunExpress’in maskot şezlonglarından alabilecek.

SunExpress’in 2018’de Berlin’de düzenlenecek olan dünyanın en büyük turizm fuarı ITB’deki standı da Playstation’la zenginleştirecek. Oyun severler, gelecekte SunExpress’in ‘dostluk avantajı’ndan da yararlanma imkanına da sahip olacak.

“Misafirlerimiz için SunExpress ile yolculuk etmek her zaman rahat ve eğlenceli olmalı.” diyen SunExpress Deutschland GmbH Ticari Direktörü Peter Glade, bu nedenle, PlayStation ile bu işbirliğini gerçekleştirmiş olmaktan memnun olduğunu dile getirdi.

Sony Interactive Entertainment Deutschland GmbH Pazarlama Müdürü Martin Pitzl ise, “Popüler kahramanları daha geniş bir kitleye tanıtmak ve onları birbirlerine yaklaştırmak istiyoruz. Başarılı ortaklıkların yeni hedef kitleleri hevesli oyuncular haline getirmede önemli bir araç olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Önümüzdeki yaz PlayStation’ın özel ürünleri ile donatılan SunExpress uçuşları çok daha keyifli hale gelecektir.

Similar Articles
Geleceğin Yolcu Uçağı: AWWA Sky WhaleGerard Depardieu’nun Artık Kendi Özel Havayolu Şirketi VarEtihad Airways Yolcularına Machester City ile İdmana Çıkma Şansı SunuyorE-Volo VC200 Elektrikli HelikopterBalonla Uzay SeyahatiUçan Taksi Cora Test Uçuşlarına BaşladıDünyanın En Pahalı ve Lüks Özel JetleriI Plane'le Pekin-New York Arası 2 Saate İnecekJohn Travolta’nın Jet TutkusuDaha Hızlı ve En Yüksek Seviyede Uçuş: TriFan 600
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın