Müzik

Swarovski Kaplama iWave Crystal Kulaklıklar

Koleksiyonlarını biraz ‘ışıltılı’ bir parça ile renklendirmeyi isteyen müzik tutkunları iWave’in satışa sunduğu Swarovski taşlarla kaplı Crystal kulaklıklara kesinlikle göz atmalı. Üzerlerinde tamamı el işçiliği ile yerleştirilmiş tam 6,500 adet Swarovski kristali bulunan iWave Crystal kulaklıkların altın rengi ve turuncu olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

40 mm Titanyum kaplama sürücülere sahip olan kulaklıklarda üç boyutlu ses çıkışı sağlamak amacıyla S Logic teknolojisi de bulunuyor. 2,000 dolarlık fiyat etiketiyle dikkat çeken iWave Crystal kulaklıklar kullanılmadıkları zamanlarda güvenle saklayabilmeniz için özel yapım kutularda satışa sunuluyor.

Swarovski-Studded-iWave-Crystal-Headphones-2

Similar Articles
Bowers & Wilkins 805 Maserati Edition SpeakersDünyanın En Pahalı Penasını Timber Tones ÜretiyorBang & Olufsen’den Beolab 14MB & F imzalı Rhodium BirdfishEric Clapton’ın Sınırlı Üretim Gitar Koleksiyonu SatıştaWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın