Müzik

TechDAS Air Force One Pikap

Müzik ve kayıt teknolojilerinde son yıllarda yaşanan gelişmeler klasik pikapları ve plakları birçok kişi için çöpe attırdı. Artık insanlar bir dönemin müzik tüketme medyumu olan CD-Rom’ları bile kullanmıyorlar, mp3 dosyalarını bu dosyaları çalıştırabilen türlü alette kullanarak müziğe kolayca erişiyorlar. Fakat bazıları için eski dinleme metotları hala geçerliliğini koruyor.

TechDAS da işte bu kitleye yönelik son ürünü Air Force One pikapı üretti. Plaklar bilindiği üzere müziğin analog olarak kayıt altına alındığı yapılar oldukları için (her ne kadar dijital kayıtlar olsa da) evinizde kaliteli biçimde müzik dinlemek için yönelebileceğiniz en nadide düzlem. İşte bu oldukça lüks ve kaliteli pikap da plaklarınızı en iyi şekilde dinlemenizi sağlayacak profesyonel bir alet. Alete biçilen fiyat 79.500 $ olarak belirlenmiş.

Pikabın 50W’lık iki amfisi, izole bir güç kaynağı, LED ışıklandırmaları, kontrol butonları ve güç kaynağının ses dalgalarıyla karışmamasını sağlayan bir sistemi var. Aletin ana ünitesi 60 Watt’lık güç tüketiyor, bu da güç tüketiminin oldukça kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Bu pikap lüksü ve yüksek kaliteyi birarada sunabilen müthiş bir ürün, müzik meraklıları için daha iyisini bulmak zor gözüküyor.

Similar Articles
MB&F ve Reuge’den Müzik MakinesiHublot ve Monster’dan Inspiration Hublot KulaklıklarGoldmund'dan Tasarım Klasiği HoparlörlerAdsum Detonator HoparlörlerAbyss AB-1266 KulaklıklarWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın