Sanat

Temmuz’da Caz: Kairos 4Tet & Bojan Z

İstanbul’da, “Caz İçin Tuhaf Bir Yer” adıyla, bu yıl üçüncüsü düzenlenen caz konserlerinin açılışına, İngiltere ve Fransa’dan önemli iki isim konuk oluyor.

Etkinlik, saat 20.00’de, İngiliz saksafoncu ve besteci Adam Waldmann’ın kurduğu bir gurup olan Kairos 4Tet ile başlayacak. Gece, Fransız caz piyanisti Bojan Z ile devam edecek. Bojan Z, 2012’de Victories du Jazz Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı” seçildi. 1968 doğumlu, Sırp asıllı dünyanın en iyi caz piyanistlerinden Bojan Zulfikarpasic ve İngiliz cazının popüler ismi Kairos 4Tet’i, 12 Temmuz, Cuma günü dinleyebilirsiniz.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 20. İstanbul Caz Festivali kapsamında, Fransız Kültür Merkezi’nin katkılarıyla dinleyicilerle buluşacak olan konser, Rahmi Koç Müzesi’nde.

 

Similar Articles
5 ‘A’salet : Adele , Adriana Lima ,Angela Merkel,Audrey Hepburn ,Anna Kournikovaİstanbul'da Felsefe: 8. Deleuze Kolokyumu6. İstanbul Belgesel Günleri: "Documentarist"TV On The Radio ve Daha Fazlası Babylon İstanbul'daAkbank Sanat'ta Gitar Günleri'nin Bu Seferki Konuğu Jacob Young TrioHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan EserleriŞehirlerin Sıradışı Heykelleri ve Buluşma NoktalarıLeonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul'da Sergisine Büyük İlgiU2'dan Yeni Albüm Yeni TurneGuns N' Roses Avrupa Konserleriyle Geri Dönüyor
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın