GuideHotel

The Reef by Cuisin Art Kasırga Sonrası Yeniden Hizmete Açıldı

2017’nin Eylül ayında etkili olan İrma kasırgasından etkilenen Anguilla’daki The Reef by Cuisin Art oteli Nisan başında yeniden açıldı.

Anguilla’daki Merrywing Koyu’nda bulunan otelde 80 oda, iki restoran, lobi barı, lounge ve genişletilmiş sağlık olanakları bulunuyor. Adanın popüler otellerinden Cuisin Art Golf Resort & Spa’nın kardeş tesisi olan Reef, 2016 yılının Kasım ayın ayında hizmete açılmıştı. Ancak İrma kasırgasının verdiği zarar nedeniyle bir süreliğine kapatıldı.

Yapılan çalışmaların ardından tekrar hizmete açılan tesisin Genel Müdürü Stephane Zaharia, “Resif’in kısa kapanışı sırasında, sahil peyzajı ve lobi barı dahil olmak üzere, tüm tesis tamamen yenilenmiştir. Bir kez daha konuklarımıza tam hizmet yelpazesi sunmaktayız, ayrıca CuisinArt Golf Resort & Spa’nın da Kasım’da yeniden açılması için restorasyona devam edilmektedir” dedi.

Dünya’daki Küçük Lüks Oteller üyesi olan The Reef, tamamı etkileyici manzaraya sahip 25 Golfview Junior Süit ve 25 Seaview Junior Süit’e sahiptir. Oteldeki neredeyse tüm konaklama birimleri daha çok odalı süitlere bağlanabilme özelliğine sahiptir. Bu da grup halinde tatil yapanlar ya da aileler için oldukça popüler bir seçenektir.

Reef’in sağlıklı yaşam felsefesiyle hizmet veren bir oteldir. Otelin konukları sonsuzluk havuzunda su bakımı yaptırabilir. Ayrıca otelde bisiklet binme, kickbox, fitness dersleri, yoga, su sporları, tenis, golf  gibi spor aktivitelerini yapacak imkanlara yer verilmektedir.

Otelin “Spa-Size” programında, havuz başında veya süitte masaj, refleksoloji, yüz bakımı, manikür ve pedikür hizmeti bulunmaktadır.

Reef’in menüsü de oldukça sağlıklı ürünlerin bir araya getirilmesinden oluşturulmaktadır. Yemekler, Hydroponic Çiftliğinin taze ürünlerinden ve balık, orfoz ve ıstakoz gibi yerel kaynaklı malzemelerden hazırlanmaktadır.

Otelin yemek yolculuğu lobi barda ve “On the Rock” salonunda başlar. Karada bir yat havası uyandırmak için tasarlanan bu alan İtalyan seramik karo zeminler ve Bali kireçtaşı ile yeniden tasarlanmıştır.

Similar Articles
Doğanın Doğuşuna Yolculuk: Pekin Doğa Tarihi MüzesiDali Bai Özerk Bölge Müzesi Hakkında BilinmeyenlerBangkok'taki Michelin Yıldızlı RestoranlarUzayda Lüks Otel Deneyimi: Aurora Station 2022'de Hizmete GiriyorAvustralya'da Açılacak Yeni Lüks OtellerMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles