Zaman

The Watch Galleri ve Hublot’tan Ortak Çalışma

Britanya’nın önde gelen lüks saat mağazaları zinciri The Watch Gallery, dünyanın en prestijli saat üreticilerinden biri olan İsviçreli Hublot ile ortak bir çalışma yürüterek 30 parçadan oluşan bir koleksiyon üretti.

Sadece 30 saatten oluşan koleksiyondaki saatlerin 15 tanesi siyah timsah derisi kayışlı Automatic, 15 tanesi ise klasik Hublot kauçuk kayışlı Chronograph modeli. Saatlerin tümü 45mm çapında cilalı saten titanyum/seramik kasaya, şeffaf arka kapağa, The Watch Gallery mavisi saniye koluna, 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine, 42 saatlik güç rezervine ve Hublot logolu kurma koluna sahip.

Saatler The Watch Gallery mağazalarında ve thewatchgallery.com adresinde meraklılarını bekliyor.

watches10 watches12 watches13

Similar Articles
Omega Speedmaster Mark IIRomain Jerome Orbital SkylabVOID V03MJaeger-LeCoutre “Gizli Randevu”IWC Aquatimer Chronograph “Expedition Charles Darwin” EditionDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın