Crowns ChoiceMarka

Tom Ford Yeni Koleksiyonunu New York Fashion Week’te Tanıtacak

Amerikalı ünlü tasarımcı Tom Ford’un yeni erkek koleksiyonunun tanıtımı Şubat ayı içerisinde gerçekleşecek olan New York Fashion Week’te yapılacak. Bu sene 10 gün sürecek olan New York Fashion Week 5 Şubat’ta başladı. Kadın ve erkek giyim markalarının defileleri arka arkaya gerçekleştirilecek.

Tasarımcılar ve moda evlerinin bu sene bir trend haline getirdiği karma defile hareketi bu sene New York Fashion Week’te de kendini gösterecek. 2018 yılı ilkbahar/yaz erkek kreasyonunu Milano’da tanıtan Tom Ford’un yeni erkek giyim koleksiyonunu tanıtacağı defile 8 Şubat tarihinde New York’taki moda tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Amerikalı tasarımcı Tom Ford’un daha önceki koleksiyonlarının tanıtımı yine Amerika’nın çeşitli salonlarında gerçekleşmişti. Ancak bu Tom Ford’un New York Fashion Week’te erkek giyim defileleri programında yapacağı ilk etkinlik olacak.

New York Fashion Week’in etkinlik programına göre bazı podyum şovları 8 Şubat tarihinden önce yapılacak. Ancak asıl etkinlikler 8 Şubat saat 13:00’de Stuart Weitzman’ın sunumuyla başlayacak. Kate Moss ve Gigi Hadid gibi isimler günün ilerleyen saatlerinde bu şova katılacak. 8 Şubat’ta Tom Ford’la birlikte, Japon tasarımcı Tadashi Shoji ve moda mühendisi Jeremy Scott’un tasarımları da moda tutkunlarıyla buluşturulacak.

9 Şubat’ta ise Bottefa Veneta’nın büyük gösteri kıvamında geçecek sunumu yapılacak. 18:00’de başlayacak olan sunuma Kendall Jenner, Gigi Hadid, Kaia Gerber, Bella Hadid, Emily Ratajkowski ve Lauren Hutton katılacak.

Bu sene New York Fashion Week’te tıpkı Golden Globe’da olduğu gibi cinsel istismar mağdurlarına destek olmak için #MeToo hashtagi altında bir moda gösterisine de yer verilecek.

10 gün sürecek olan moda haftası kapsamında pek çok ünlü marka ve tasarımcı moda meraklılarına yeni kreasyonlarını tanıtacak.

 

 

Similar Articles
Dior'un Yeni Yüzü Sasha Pivovarova OlduBulutların Üzerinde Bir Dünya: Armani PrivéBalenciaga Artık Karma Defile YapacakYeni Üretilen Oyuncu Faresi: 'Lexip: Revolutionary'Valiz Markalarından Akıllı Çanta RakabetiDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles