Crowns ChoiceMarka

Too Faced’in İlk Global Mağazası Londra’da Açıldı

Estee Lauder tarafından satın alınan Kaliforniya merkezli güzellik markası Too Faced ilk mağazasını Londra’da açtı.

Özel koleksiyonlarıyla kadınların yakından takip ettiği markanın Londra’daki mağazası Carnaby Sreet’te bulunuyor.

54 metre karelik bu mağazada markanın daha önceden hiç görülmemiş ürünlerine, en iyi satan ürünlerine ve mağaza içi özel ürünlere yer veriliyor. Mağazanın dekorasyonunda ise markanın kokulu koleksiyonlarından modellenmiş olan çikolata ve şeftali modelli dekor ürünleri kullanılıyor.

Mağazanın iç tasarımında şeker renkli tonlar ve duvarda da İngiliz bayrağı yer alıyor. Ayrıca tüketicilerin instagramda paylaşması için özenle seçilmiş pek çok dekoratif özellik de mağazada bulunabiliyor.

Too Faced daha önce ürünlerini Selfridges ve Debenhams mağazalarının içinde kendileri için ayrılan alanda satıyorlardı. Ancak marka, Estee Lauder’ın kurucuları Jerrod Blandino ve Jeremy Johnson tarafından 1.4 milyar dolara satın alındıktan sonra ilk mağazasını da açmış oldu.

Too Face 1998 yılında kuruldu. Bu güzellik markası son yıllarda dakikada 6 adet Better Than Sex isimli maskarasını satmasıyla sosyal medyada popüler bir hal aldı.

Markanın sosyal medya pazarlama stratejisinin de oldukça iyi olduğu belirtiliyor. Too Faced Cosmetic, kendi sektöründe kullanıcılarıyla en fazla etkileşim kuran markalar arasında ilk 10’da yer alıyor. Too Faced’in bulunduğu kategoride ilk sırada Anastasia Beverly Hills bulunurken, sıralama  M∙A∙C Cosmetics, Tarte Cosmetics, Maybelline New York, NYX Professional Makeup, Lime Crime, Urban Decay ve Benefit Cosmetics USA oalrak devam ediyor.

Similar Articles
Karl Lagerfeld Giada İle AnlaştıTimberland’in Ekolojik KoleksiyonuSeksi ve Rahat Bir Tarz: Stella McCartney 2018Louis Vuitton’dan Akıllı Valiz AtılımıGizemli Romantiklerin Rüzgarı: Valantino 2018Dünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles