GuideHotel

Türkiye’nin En Lüks Otelleri: The Sofa Otel

Avrupa’nın ilk on tasarım oteli arasında yer alan The Sofa Otel, 82 lüks odası ve kusursuz hizmetleriyle Türkiye’nin en lüks 50 oteli arasında yer almaktadır.

İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan otel çağdaş sanat unsurlarıyla dekore edilmiştir.Otelin lüks odalarında derin küvetler, ücretsiz Wi-Fi ve sofa yataklar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda kablo kanal yayınlı LCD TV’ler, oturma odaları ve yemek alanları yer almaktadır.

Sofa Otel iş toplantıları içinde oldukça ideal yapıdadır. 1200 metrekarelik toplantı salonu ve fuayesi bulunan otelde son teknoloji ile donatılmış 5 toplantı salonu bulunmaktadır. Salonlarda video konferans sistemi ile 300 konuklu şirket toplantıları yapılabilmektedir. Ayrıca, her türlü etkinlik otelin deneyimli ekibi tarafından yapılmaktadır.

Otelde kişiye özel hizmet anlayışı benimsenmektedir.

Otelin en üst katında, İstanbul’un muhteşem manzarasının seyredilebileceği bir teras bulunmaktadır. Bu terasta şehrin en iyi restoranlarından biri olan Frankie Restoran İstanbul kurulmuştur.

Otel bünyesinde hizmet veren Hallarts, yeni buluşma noktası olarak herhangi bir sanat ve kültür etkinliğini özel bir mekan haline getirmek isteyenler için prömiyer seçimi yapmaktadır.

500 metrekarelik bir alana sahip olan Hallarts, cam ayrımlarla bölünmüştür. Kısmen kayan bir çatı, kentsel bir bahçe ile açık hava erişimi ve bar alanı ile ikiye bölünebilmektedir. Canlı, klasik ve caz müziği konserleri ile birlikte çok çeşitli sanat etkinliklerine ev sahipliği yapılmaktadır.

 

 

Similar Articles
Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Ritz-Carlton, Istanbul Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Marmara Bodrum Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Grand TarabyaTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The Bodrum by Paramount Hotel & Resorts Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Swissotel The Bosphorus  Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Titanic Beach Lara HotelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The St. Regis Istanbul  
Show More

Related Articles