GuideHotel

Türkiye’nin En Lüks Otelleri: The St. Regis Istanbul  

İstanbul’un en prestijli semti Nişantaşı’nda konumlanan The St. Regis İstanbul, çağdaş mimarisiyle dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Türkiye’nin en lüks 50 oteli arasında yer alan The St. Regis İstanbul, İstanbul’un sosyal hayatını yaşamak için ideal bir adrestir.

Otelin mutfağında Kaliforniya’dan Fransız mutfağına kadar pek çok farklı mutfak türüne ait eşsiz lezzetlere yer verilmektedir. Otelin St. Regis Brasserie, Spago By Wolfgang Puck ve Petit “O” Bar’ın da bu lezzetler konuklara sunulmaktadır.

1920’li yılların esintilerini taşıyan Art Deco tarzının hakim olduğu otelin toplantı odalarından bazıları Maçka Parkı manzarasına sahiptir. John Jacob Astor Boardroom, Maçka Toplantı Odası ve diğer beş adet alanı da içeren tüm odalarda toplantı ve yemekli konferanslar düzenlenmektedir. Toplantılara ayrıca catering hizmeti de sağlanmaktadır. Bu hizmet dahilinde, kahve araları, farklı yemek çeşitlerinden oluşan ikramlar ve daha birçok hizmet sunulmaktadır. Özelleştirilmiş toplantı paketleri sunan otelin toplantı ve etkinlik ekibi de oldukça deneyimli bir kadroya sahiptir.

Otelin İridium Spa merkezi ve spor salonu konuklara sağlıklı ve rahat bir konaklama imkanı sunar.

Ayrıca otelde havaalanı transferi ve stil danışmanlığı gibi farklı bir çok hizmet de verilmektedir.

Otelin odalar için  check in saati 15:00’da başlar. Check-out ise 12:00’de sona erer.

 

 

Similar Articles
Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Sofa OtelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The Ritz-Carlton, Istanbul Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Marmara Bodrum Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Grand TarabyaTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The Bodrum by Paramount Hotel & Resorts 
Show More

Related Articles