GuideHotel

Türkiye’nin En Lüks Otelleri: Titanic Beach Lara Hotel

Antalya Lara’da bulunan Titanic Beach Lara Hotel 95.000 metrekarelik alana kurulmuş olanaklarıyla lüks tatilin en doğru adreslerinden biridir. Türkiye’nin en lüks 50 oteli arasında yer alan Titanic Beach Lara Hotel, 586 odasıyla hizmet vermektedir.

Otelin dış yapısı tıpkı bir yolcu gemisini andırmaktadır. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli personeliyle konuklarına muhteşem konforu sağlamayı amaçlamaktadır.

Otelin tüm odalarında klima ve özel balkon mevcuttur. Konumu denize sıfır olan Titanic Beach Lara Hotel, 165 metrelik bir de özel plaja sahiptir.

Otel orijinal boyutlarda bir futbol sahasına, tenis kortlarına, basketbol sahasına, oldukça geniş yüzme havuzları ve su kaydıraklarına sahiptir. Otelde ayrıca SPA ve masaj olanakları da sunulmaktadır.

Sabah, öğlen ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde servis eden Titanic Beach Lara Hotel, ayrıca Hasır A la Carte Restoran, Capari Ürünleri A la Carte Restoran ve İtalyan mutfağı olan Pascarella A la Carte Restoran’la hizmet vermektedir.

Titanic Beach Lara Hotel, şehir merkezine 12 kilometre, havalimanına ise 10 kilometre uzaklıktadır.

 

Similar Articles
Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The St. Regis Istanbul  Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Sofa OtelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The Ritz-Carlton, Istanbul Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Marmara Bodrum Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Grand TarabyaTürkiye'nin En Lüks 50 OteliTürkiye'nin En Lüks Otelleri: Wyndham Grand İstanbul LeventTürkiye'nin En Lüks Otelleri: W İstanbulTürkiye'nin En Lüks Otelleri: Xanadu Island 
Show More

Related Articles