GuideHotel

Türkiye’nin En Lüks Otelleri: W İstanbul

İstanbul’un restoran, kafe ve sanat galerileriyle dolu olan Akaretler Sıraevler bölgesinde konumlanan W İstanbul, 140 konuk odası ve süitiyle lüks hizmet vermektedir. Türkiye’nin en lüks 50 oteli arasında yer alan W İstanbul, hem Beşiktaş’ın otantik dokusunun hem de Nişantaşı’nın üst sınıf havasını  hissedilebileceği bir noktadadır.

Otelin tasarımda genel olarak Osmanlı motifleri kullanılmıştır. Otelin odalarında ayarlanabilen aydınlatma, bahçeler, teraslar veya kabanalar, düz ekran televizyonlar, özel W yatakları ile şık ve lüks detaylara yer verilmektedir.

İş seyahatleri yapan konuklar için de özel hizmet verilen W İstanbul’da, geniş deri masalar, High-Speed Internet bağlantısı, caller ID, sesli mesaj ve konferans konuşma özellikli telefon konuklara sağlanmaktadır.

Modern tasarımla Türk geleneklerini bir araya getiren otel, Boğaz manzarasının izlenebileceği bir terasa sahiptir.

Otelin yemek odası ise İstanbul’un muhteşem şehir ışıklarını gösteren yüksek, kemerli ahşap pencerelerinin oluşturduğu görkemli bir havada konuklarını ağırlamaktadır.

W İstanbul’un hamamı Osmanlı tarzında tasarlanmıştır. Ayrıca buhar odası ve orman yağmuru duşu da bulunmaktadır.

 

Similar Articles
Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Xanadu Island Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Titanic Beach Lara HotelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The St. Regis Istanbul  Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Sofa OtelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The Ritz-Carlton, Istanbul Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Wyndham Grand İstanbul Levent
Show More

Related Articles