GuideHotel

Türkiye’nin En Lüks Otelleri: Wyndham Grand İstanbul Levent

İstanbul Levent’te lüksü sunan Wyndham Grand İstanbul Levent, işi ve tatil amaçlı konuklarına hizmet sağlayan bir oteldir. Türkiye’nin en lüks 50 oteli arasında yer alan 32 katlı Wyndham Grand İstanbul Levent, 389 odasıyla hizmet vermektedir.

Otelin 242 deluxe odası, 72 executive odası, 27 prestij odası, 5 family süiti, 32 corner süiti, 4 senior süiti,1 özel teraslı tower süit, 2 presidential süiti ve 4 adet bedensel engellilere özel odası bulunmaktadır. Odalar Boğaz ve Haliç manzaralıdır. Tüm odalarda akıllı oda yönetim sistemi mevcuttur. Ayrıca 47”-116 cm LCD TV, IP TV sistemi, kablolu & kablosuz hızlı internet erişimi, kahve makinesi, çay ve kahve seti, minibar, açılabilir oda camları, özel tasarlanmış oda tekstili ve buklet malzemeleri, ütü ve ütü masası ve safe box yer almaktadır.

Wyndham Grand İstanbul Levent iş hayatına da oldukça yakın bir konumda bulunduğu için toplantı hizmeti de vermektedir. Otelin 1.270 metrekare ila 54 metrekare arasında değişen ve son teknoloji ile donatılmış 22 adet toplantı  ve balo salonu hizmet vermektedir. Yaz aylarında ise 1250 kişilik havuz başı organizasyonları yapılmaktadır.

Otelin bir helikopter pisti ve kapalı otoparkı da vardır. Ayrıca direkt metro bağlantısı da yapılabilmektedir.

Wyndham Grand İstanbul Levent’in SPA merkezei 5500 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Bunun dışında bir de açık ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

 

 

Similar Articles
Türkiye'nin En Lüks Otelleri: W İstanbulTürkiye'nin En Lüks Otelleri: Xanadu Island Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Titanic Beach Lara HotelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The St. Regis Istanbul  Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Sofa Otel
Show More

Related Articles