GuideHotel

Türkiye’nin En Lüks Otelleri: Xanadu Island 

Bodrum Akyarlarda bulunan Xanadu Island, Bodurm merkeze 20 kilometre uzaklıktadır. Türkiye’nin en lüks 50 oteli arasında yer alan Xanadu Island denize sıfır bir konumda konuklarına lüks hizmet sunmaktadır.

Otelin kendine ait 125 metre uzunluğunda kum ve çakıllardan oluşan bir plajı bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet iskele ve 2 adet de yüzme platformu vardır.

Xanadu Island’da odaların her biri özenle tasarlanmıştır. Odaların tamamı deniz gören villa ve süitlerden oluşmaktadır.

Otelde açık büfe hizmet veren bir ana restoran bulunmaktadır. Ayrıca İtalyan mutfağı olan Azzurro A la Carte Restoran ve  Egean A la Carte Restoran’da da farklı lezzetler sunulmaktadır.

Otel bünyesinde hizmet veren mistik atmosfere sahip Shang – Du SPA Merkezi’nde Avrupa, Asya masajları, kese ve vücut kürleri, su terapileri ve bakım uygulamaları yapılmaktadır.

Xanadu Island çocuk misafirler için de özel hizmetler sunmaktadır. Çocuk kulübü ile minik misafirlere özel aktiviteler yaptırılır. Aileler için ideal bir tatil vadeden otelde, oyun parkı, açık-kapalı çocuk havuzu, çocuk kaydırağı, çocuk animasyonu, kapalı çocuk oyun alanı, 4-12 yaş çocuklar için mini kulüp, bebek telsizi, bebek arabası ve (ücretli) çocuk bakıcısı hizmetleri verilmektedir.

Otelde çeşitli animasyon ve etkinliklerin bulunduğu renkli eğlence programları da düzenlenmektedir. Haftanın dört günü canlı müzik ve şov programı yapılmaktadır.

 

 

Similar Articles
Türkiye'nin En Lüks Otelleri: Titanic Beach Lara HotelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The St. Regis Istanbul  Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Sofa OtelTürkiye'nin En Lüks Otelleri: The Ritz-Carlton, Istanbul Türkiye'nin En Lüks Otelleri: The Marmara Bodrum Türkiye'nin En Lüks 50 OteliTürkiye'nin En Lüks Otelleri: Wyndham Grand İstanbul LeventTürkiye'nin En Lüks Otelleri: W İstanbul
Show More

Related Articles