AlışverişCrowns Choice

Unutmak İstediğimiz Trendler Yeniden Hortladı

Bir zamanlar nereye baksak o kıyafetleri görürdük. O kadar modaydılar ki hemen hemen herkesin üzerinde vardı. Gerçeğiyle sahtesiyle, lüks mağazasıyla pazarıyla her yere o desenler hakimdi. Size bir haberimiz var. O moda trendleri yeniden hortladı.

Bakın onların arasında neler var neler?

Halhal:

90’ların en moda takısı olan halhallar yeniden moda. Ünlü takı tasarımcılarının yeni koleksiyonlarında göz alıcı ve parlak halhalları görmeniz mümkün. İlk adımsa Victoria Beckham’dan geldi.

Barok Motifler:

Versace,  Gianni Versace anısına baştan aşağı aynı motiflerin dolaştığı modellere bu sene koleksiyonunda yeniden yer verdi. Böylece, eskilerde kalan bir moda daha canlanmış oldu.

Süslü Stiletto:

Geçtiğimiz yıllarda süslü hanımların ilk tercihi olan göz alıcı stilettolar raflarda çoktan yerini buldu. Gucci ve Yves Saint Laurent’ın koleksiyonunda yer alan elması andıran süslemeleri ve yüksek topukları ile stilettolar pek çok ünlünün ayağında görülmeye başladı. Bu stilettolarla yürümeye başladığınızda, herkes önce ayağınıza bakacak, sonra sizi görecek.

Burberry Deseni:

Bir dönem sahtesi pazarda bile satılan ve herkesin üzerinde gördüğümüz klasik Burberry karelerine merhaba demeye hazır olun. Sarı zemin üzerindeki kare ve dikdörtgenlerin hakim olduğu Burberry karelerinden, pek çok farklı parça bulabileceksiniz.Açılışı ise Rihanna yaptı.

Parlak Dev Küpeler:

Aslında bu küpeler hiç bir zaman unutulmamıştı. 90’ların sonu 2000’lerin başında hayatımıza giren ışıl ışıl parlayan bu dev küpelerle yeni sezonda daha da göz alıcı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Jeniffer Lopez hayranlığıyla gelen bu akımla, hemen herkes, 1 kere bile olsa bu küpelerden takmıştı. Şimdi onları kutularından geri çıkartın ve kulaklarınıza geri takın. Işıl ışıl parlayan kulaklarınızla davetlerde boy gösterin.

 

Similar Articles
Stilinizi Yapay Zeka BelirleyecekGeçmişten Gelen 6 Moda TrendiDemode Olmamak İçin İpuçlarıUçan Arabalar İçin Park Yeri HazırTsunamiden Sağ Kurtuluş KapsülüDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın