Zaman

Vianney Halter Deep Space Tourbillon

Saat meraklılarının çok iyi bildiği gibi tourbillon en karmaşık (ve tabii ki en pahalı) saat mekanizmalarından biridir. Özellikle varlıklı saat tutkunlarına hitap eden tourbillonlara bir yenisi eklendi; kült saat üreticisi Vianney Halter insanoğlunun uzay macerasından ilham alan yeni saati Deep Space Tourbillon ile karşımızda.

Saatin titanyum kasasının içerisindeki üç eksenli merkezi tourbillon mekanizmasının üzerinde safir bir kubbe bulunuyor. Eğimli iki mavi çelik kol bu kubbenin iki yanından yükselerek saate farklı ve etkileyici bir hava veriyor. Deep Space Tourbillon, markanın kendi üretimi olan 55 saatlik güç rezervine sahip VH 113 hareket mekanizmasının kullanıyor.

Similar Articles
Parmigiani Fleurier Fibonacci Cep SaatiRalph Lauren 867 DiamondBulgari Commedia dell’ ArteRolex Cosmograph Daytona 2013Patek Philippe Titanium Ref 5004TDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın