Zaman

Victorinox Swiss Army Dive Master 500 Anniversary Chronograph

Özellikle dünyaca ünlü İsviçre çakılarıyla tanınan Victorinox Swiss Army, saat üretimindeki 25. Yılını en popüler modellerinden biri olan Dive Master 500 Chronograph’ın sınırlı sayıda üretilecek özel bir versiyonuyla kutlamaya hazırlanıyor.

Saat, kumlanmış, mat gri titanyum kasaya, özel olarak işaretlenmiş 20 dakikalık ölçekli, tek yönlü döner çerçeveye, helyum kaçış vanasına, safir kristal ön ve arka cama ve  katlama tokalı titanyum kayışa sahip. Dive Master koleksiyonu için bir ilk olarak, Victorinox Swiss Army Dive Master 500 Anniversary Chronograph’ın kalbinde otomatik mekanik kalibre ETA 2894-2 hareket mekanizması yer alıyor.

Victorinox Swiss Army Dive Master 500 Anniversary Chronograph, 3,295 dolarlık fiyatıyla yaz aylarında satışa sunulacak.

Victorinox-Swiss-Army-Dive-Master-500-1 Victorinox-Swiss-Army-Dive-Master-500-2

Similar Articles
Rotonde de Cartier Earth and MoonVictorinox Swiss Army Original ChronographVan Cleef & Arpels Midnight Planétarium Poetic ComplicationRaymond Weil Freelancer Lady Urban BlackDe Bethune Dream Watch 5Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın