Zaman

Victorinox Swiss Army Original Chronograph

Victorinox, 1891 yılından beri İsviçre ordusu için çok fonksiyonlu çakılar üretiyor. Yüz yılı aşkın bir üredir çakı üretimini sürdüren şirket, günümüzde dünya çapında bir üne sahip olan çakıların dünyadaki en önemli üreticisi konumunda.

Ancak, şirket dünyaca ünlü İsviçre çakılarını üretmekle kalmıyor, bunun yanında Swiss Army Original adlı özel bir saat de üretiyor. İlk kez 1989 yılında üretilen ve şirketin tarihi boyunca ürettiği ilk model olan bu şık saat, bu yıl saat tutkunlarının karşısına sınırlı sayıda üretim özel bir versiyonla çıkıyor. Yalnıca 1989 adet üretilecek olan saat, hem bilekte çok rahat duran hem de şık bir görünüme sahip olan üç parçalı kayışıyla dikkat çekiyor. İsviçre’de üretilen saatin naylon fiber kasası, alüminyum çerçevesi ve 100 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliği bulunuyor.

Swiss Army Original Chronograph, Victorinox’un resmi sitesinde 495 dolarlık fiyat etiketiyle meraklılarını bekliyor.

Swiss-Army-Original-Victorinox-3 Swiss-Army-Original-Victorinox-1

Similar Articles
Van Cleef & Arpels Midnight Planétarium Poetic ComplicationRaymond Weil Freelancer Lady Urban BlackDe Bethune Dream Watch 5Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver White CeramicThe Watch Galleri ve Hublot’tan Ortak ÇalışmaDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın