Zaman

VOID V03M

Zarif, sade ve gösterişten uzak bir saat… Void, şu ana kadar ürettiği en güzel saatlerden biri olan V03M’yi satışa sundu.

Void, uzun bir süredir saat piyasasında yer alıyor, ancak ünlü marka daha önce hiç mekanik bir saat üretmemişti. Void’in tarihindeki ilk mekanik saat olan V03M’in kalbinde Japon Miyota’nın ürettiği otomatik 8215 hareket mekanizması yer alıyor. 40+ saatlik güç rezervine sahip olan bu hareket mekanizması a 316 paslanmaz çelik kasanın içinde yer alıyor ve mekanizmanın işleyişi saatin şeffaf arka kapağından rahatlıkla izlenebiliyor.

Kullanışlı, tarz sahibi ve son derece hassas bir saat olan V03M’nin mat siyah ve mat gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

V03M-Void-3 V03M-Void-2 V03M-Void-1

Similar Articles
Jaeger-LeCoutre “Gizli Randevu”IWC Aquatimer Chronograph “Expedition Charles Darwin” EditionDevon Tread 1GBreguet Classique Tourbillon Extra-Thin Automatic 5377Louis Moinet Astrolabe TourbillonDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın