Yol

Volvo XC Coupe Concept

İsveçli otomobil üreticisi Volvo, Detroit Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyeri yapılacak olan yeni konsepti XC Coupe’yi yanıttı. XC90’ın yerine alması beklenen Volvo XC Coupe Concept, iki kapılı, dört kişilik bir araç.

Sportif crossover, hatchback tavan çizgisi, budaklı lastikleri, yüksek sürüş yüksekliği ve alt gövde kaplaması ile sağlam ve kullanışlı bir tasarıma sahip. Konsept, agresif bir tamponu, şık bir radyatör ızgarası ve T-şekilli farları gibi ön yüzündeki bir çok noktasını geçtiğimiz ekim ayında Frankfurt’ta tanıtılan Concept Coupe’den alıyor.

Volvo XC Coupe Concept’nin kaputunun altında nasıl bir motor olacağı ile ilgili bir açıklama henüz yapılmış değil. Daha detaylı bilgi alabilmek için Detroit Otomobil Fuarı’nı beklememiz gerekiyor.

VOLVO CONCEPT XC COUPE-1 VOLVO CONCEPT XC COUPE-2 VOLVO CONCEPT XC COUPE-3 VOLVO CONCEPT XC COUPE-4

Similar Articles
Yeni Audi TT Bu Yıl Yollarda OlacakAudi Laserlight Concept CES’te Tanıtıldı2015 Ford Mustang TanıtıldıSR Auto Group’tan Sıra Dışı Bir AventadorLexus, F Performance Coupe’nin Yeni Görsellerini PaylaştıDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın