Gayrimenkul

Waldorf Astoria Doha’da

Hilton, Katar’la yaptığı anlaşma ile Waldorf Astoria markasını, Orta Doğu’ya yaymayı planlıyor.

Efsanevi otel markası, Doha’da, ‘Waldorf Astoria Doha West Bay’ adıyla yer bulacak.
Modern iş hayatının ve diplomatik işlerin kalbine kurulacak olan otel, Doha Kongre Merkezi ve Katar Menkul Kıymetler Borsası binasının yakınlarında olacak.

Hilton’un Lüks Yaşam&Yaşam Stili Markalar ana yetkilisi John T. A. Vanderslice, Doha’da açılacak Waldorf Otel’e gelecek olan müşterilerin, lüksün en üst seviyelerinde ağırlanacağından şüphe duymadığını söyledi.

Hilton’un anlaştığı firma La Jolla’nın sahibi Saad Mohammed Fahad Buzwair, dünyanın öncüsü bir markayla Waldorf Astoria markasını, Katar’a kazandıracakları için gurur duyduğunu belirtti. Oteli kendi dizaynlarıyla kombin ederek oldukça lüks, dünya standartlarında bir yer haline getireceklerini açıkladı.

Similar Articles
Ulm Münster: Dünyanın En Yüksek Gotik KilisesiEfsanevi Nürburgring Pisti Satılıyor!Galatasaraylı Sneijder’in ultra lüks yeni evi Maçka Residences’taDubaili Emaar Square projesinde metrekare fiyatları 3.500 usd den başlıyorLüks konutta en yeni trend: Metreküp!Fabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaEn Sevilen Yıldız Çiftlerin Göz Kamaştıran Evleri ve DekorasyonlarıMeghan Markle ve Prens Harry'nin Yeni Evi Hakkında BilinmeyenlerBruce Willis New York'taki Evi İçin 18 Milyon Dolar İstiyorMichelangelo'nun Villası Yeniden Satışta
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın