BrandnewsMüzik

Whaletone Royal Dijital Piyano

Ortada bir senfoni olmadan senfonik bir eser üretebilmeniz hiç de zor değil. Eğer nota bilginiz varsa müzik yazılımınız ve dijital klavyelerinizin yardımıyla bir eseri kolaylıkla çıkartabiliyorsunuz.

Whaletone Royal piyanolar da dijital özelliğiyle müzik severlere merhaba diyor. Modern şekli ile harika bir görünüme sahip olan Whaletone Royal Dijital Piyanolar, aynı zamanda modern bir enstrüman olarak da meraklılarının kalbini çalıyor.

Zarif tasarımıyla büyük beğeni toplayan Whaletone Royal Dijital Piyanolar, muhteşem bir piyanonun tam ses özelliklerine  sahip. Oda müziği performanslarında harikalar yaratan bu dijital enstrümanın, bağımsız bir sokete bağlandığında ise sesini bir stadyuma duyurabilecek özelliği bulunuyor.

Aynı zamanda tamamlayıcı bir bütünlük kazandıran profesyonel ses sağlayan bu sanatsal enstrümanlar, yaratma felsefesine dayanıyor. Whaletone Royal Dijital Piyanolar, yalnızca güzel tınısıyla değil görsel açıdan da oldukça cazip.

Whaletone Royal Dijital Piyanoların tasarımının etkileyiciliği ile özgürlük kavramı yansıtılıyor. Ancak yalnızca görüntüsüyle değil tınılarıyla da meraklılarını kendine hayran bırakıyor.

Whaletone Royal Dijital Piyanolar, 500’den fazla çeşitte yüksek kaliteli sesle akustik piyanonun en iyi sesini üretiyorlar. Bunun yanı sıra Whaletone Royal Dijital Piyanolar’da 1960’lardan 80’lere kadar dönemin müziğine ait klasik  seslerde bulunuyor.

Görsel olarak etkileyici bir yapısı bulunan dijital piyanoların, kapak kaldırma anahtarının yanında bir veri kaydetme bölümü var. Buradan direkt olarak verilerin kayıtları USB yardımıyla alınabiliyor. Aynı bölümden USB kabloları sayesinde bilgisayara bağlanma  işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde kayıtlarınızı da sağlam bir yapıya kaydetmiş ve eserlerinizin arşivini de yapmış  oluyorsunuz.

Tags
Show More

Related Articles