GuideHotel

Yalnızca Çocuklar İçin Lüks Süitlerin Adresi: Shangri-La Singapore  

Çocuklarla seyahat etmek her zaman çok kolay olan bir şey değildir. Onların konforunu sağlamak, eğlendirmek, sağlıklı beslemek ve rahat hareket edebilecekleri alanları yaratmak standart bir otelde pek mümkün olmayabilir. Ancak Shangri-La Singapore bu otellerin dışında yer almaktadır. Çünkü bu otelde çocuklar için hazırlanan lüks süitler bulunmaktadır.

Otelin Kule Kanadı’ndaki 9’uncu katı tamamen ailelere özel olarak tasarlanmıştır. Bu katta çocuklar için özel temalı 5 süit bulunmaktadır. Bu süitler Kale Süiti, Ağaç Üstü Süiti, Uzay Süiti, Safari Süiti ve Sualtı Süiti isminde konsept süitlerdir. Her süitte ebeveyn odasına bağlanan bir tünel bulunur. Bu süitler 2 oda ve 2 banyo şeklinde düzenlenmiştir.

Kale süitinde bir tane kale tarzın yatak bulunmaktadır. Uzay süitinde ise çocuğun kendini tıpkı bir uzay gemisinin içindeymiş gibi hissedebileceği bir dekorasyon bulunmaktadır. Bu sütilerde çocuklar hem eğlenecek, hem tatilin keyfini çıkartacak. Ailelere ise kendileri vakit ayırabilecek ve dinlenebilecekler.

Çocukların hayal gücünü geliştirmek için tasarlanan bu süitlerde benzersiz bir dekorasyon ve rüya temalı yataklara yer verilmiştir. Odalarda çocuklar için yemek yemeyi ve uyumayı cezbeden bir alan sunulmaktadır.

Süitlerin bulunduğu katta ayrıca küçük çocuklarıyla seyahat edenlere büyük konfor sağlayacak 19 Deluxe Aile Odası bulunmaktadır. Bu odalarda her aile için özel konsiyerj hizmeti, bebek bezi değiştirme alanı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın, buzdolabı gibi imkanlar ailelere tanınmaktadır.

Otelde ayrıca bir beslenme uzmanıyla birlikte çocuğunuz için oluşturacağınız menüyü oda servisi aracılığıyla çağırabileceğiniz bir hizmet de sunulmaktadır.

Toplamda 2150 metrekare alana yayılan bir de açık ve kapalı oyun alanı bulunan Shangri-La Singapore, 4 ana oyun alanında çocukları doğayla buluşma, maceradan maceraya atlama gibi konseptlerle buluşturmaktadır. Bu eğlenceli otelde konaklamanın gecelik ücreti ise 700 dolar civarındadır.

Similar Articles
The Reef by Cuisin Art Kasırga Sonrası Yeniden Hizmete AçıldıDoğanın Doğuşuna Yolculuk: Pekin Doğa Tarihi MüzesiDali Bai Özerk Bölge Müzesi Hakkında BilinmeyenlerBangkok'taki Michelin Yıldızlı RestoranlarUzayda Lüks Otel Deneyimi: Aurora Station 2022'de Hizmete GiriyorMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles