Yol

Yeni Audi TT Bu Yıl Yollarda Olacak

Alman otomobil üreticisi Audi üçüncü nesil Audi TT’nin 2014 yılında piyasada olacağını resmi olarak açıkladı. Geçtiğimiz aylarda Avrupa’nın çeşitli noktalarında test edilirken ‘yakalanan’ yeni TT’nin yakın bir gelecekte satışa sunulması zaten bekleniyordu.

Birinci nesil TT 1998 yılında satışa sunulmuş, yavan sürüş performansı ve tasarım ile eleştirilmesine rağmen kısa bir sürede önemli bir popülerlik kazanmıştı. TT’nin yakaladığı büyük ticari başarının ardından ikinci nesil 2006 yılında piyasaya giriş yapmıştı. Üçüncü nesil TT’nin daha hafif ve daha sportif bir otomobil olması ve piyasadaki en büyük rakiplerinden biri olan Porsche Boxter ile arasındaki farkı kapatması bekleniyor.

Merakla beklenen Auidi TT’nin önümüzdeki mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılabileceği gelen haberler arasında.

Similar Articles
Audi Laserlight Concept CES’te Tanıtıldı2015 Ford Mustang TanıtıldıSR Auto Group’tan Sıra Dışı Bir AventadorLexus, F Performance Coupe’nin Yeni Görsellerini PaylaştıKarşınızda Lamborghini Huracán LP 610-4Dünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın