BrandnewsYol

Yeni Jaguar F-Type

Jaguar’ın güçlü, çevik ve farklı yapısının yeni örneği Jaguar F Type, günlük sadeliği ve kullanışlılığını, zahmetsiz performansıyla bir araya getiriyor.

3.7 saniyede 100 km/sa hızlana bilen Jaguar F Type’ın azami hız yapabilme yeteneği ise saatte 322 kilometre olarak belirtiliyor.
Ürün yelpazesinde Jaguar F-TYPE modelinde sunulan en gelişmiş ve en verimli motor olan 300BG 4 silindirli 2,0 litre Turbocharged Ingenium Benzinli motoru içeren bu arabada her yolculukta güvenliği daha da artırmaya yönelik sürücü destek özellikleri sunuluyor.

Konforlu ve şık slimline koltuklarıyla yalnızca sürücüsünün değil diğer yolcularında konforunu sağlayan Jaguar F Type’da sürücü kabinini merkezine yeni nesil Touch Pro bir eğlence sistemi de yerleştirilmiş. Bu sistem Jaguar tarafından üretilen en gelişmiş ve hızlı tepki veren bir sistem olarak gösteriliyor. Bu sistem tüm Jaguar F Type modellerinde de mevcut.

Coupé ve Convertible gövde stilleri olan iki farklı aracı bulunan bu modelde son teknoloji yol tutuşu ve sürücü odaklı deneyim sunuluyor.

Güçlü, gelişmiş ve tüm motor devirlerinde üst düzeyde tork sunan benzinli bir motora sahip olan Jaguar F Type’ın her modelden farklı bir görünümü ve sesi bulunuyor.

Gerçek anlamda özel üretim bir otomobil olan Jaguar F-TYPE 400 SPORT’a bu özelliğini veren iddialı tasarımı ve olağanüstü dinamiklerin etkileyici kombinasyonudur. Bu model gücünü ve adını sadece kendisinde bulunan 3,0 litrelik V6 400bg Supercharged motorundan almaktadır.

Teknik açıdan da etkileyici olan Jaguar F-TYPE saf sürüş keyfi sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu araba her sürücü ve her yol tipi talebine uygun kapasite sunmaktadır.

Bu muhteşem tasarım aracın piyasa fiyatı ise modeline göre 138.231 euro ile 161.772 euro arasında değişmektedir.

Similar Articles
Saf Bir Mutluluk Hissi: Jaguar F-PACEJaguar XFJaguar XEÇevik ve Kontrollü Bir Sürüş: Jaguar E-PACENASA'dan Uçaklar İçin Katlanabilir Kanat ÇalışmasıDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles