Crowns ChoiceTeknoloji

Yeni Üretilen Oyuncu Faresi: ‘Lexip: Revolutionary’

Lexip: Revolutionary, yeni tasarım oyuncu faresiyle, oyun tutkunlarının fare kullanımı alışkanlıklarının kökünden değiştirilmesi konusunda oldukça iddialı.

Daha önce birçok teknoloji firması tarafından farklı tarzlarda ‘oyuncu faresi’ üretilmişti. Ancak, Lexip’in yeni ürünüyle diğerleri için oldukça dişli bir rakip geliyor gibi görünüyor. Bu yeni tasarım oyun fareleri, oyun severlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek düzeyde.

Oynanılan oyuna göre yansıtılan renklerin farklılık gösterdiği, üzerilerinde bir çok tuş bulunan ve yüksek DOI değerine sahip olan pek çok fare piyasaya sürülmüştü. Tüm bunların çerçevesinde Lexip’se konuya farklı bir bakış açısı getiriyor.

Şimdiden ilgi gören ve sipariş almaya başlayan bu oyun farelerinin en önemli özelliklerinden biri de entegre bir analog bulundurması. Kickstarter üzerindeki 25.000 euro hedefli bir bağış kampanyasında 110 bin euro bağış toplatan Lexip: Revolutionary’nin en büyük özelliğinin farklı iki adet joistik olmadığı da belirtilenler arasında.

Öne ve  arkaya  güç uygulayarak farklı komutlar da verilebilen Lexip: Revolutionary, inanılmaz bir ergonomik yapıya sahip. Bu nedenle de oyun tutkunlarının alışkanlıklarının kökünden değiştirilmesi bekleniyor.

Yazılımının her bir tuşu özel olarak hazırlanmış olan  Lexip: Revolutionary, ayrı ayrı programlanabilme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Şuan için bu oyun faresinin satış  fiyatı 99 dolardan yapılıyor. Dünyanın her tarafına kargo yoluyla gönderilebilen bu oyuncu faresinin, kullanıcıları ne kadar memnun edeceği önümüzdeki dönemde kullanım ve deneyimleme imkanı arttıkça ölçülebilecek.

Bu oyuncu faresinin yarattığı süksenin karşılığını verecek bir performansla karşımıza çıkıp çıkamayacağı ise merak konusu.

Similar Articles
Valiz Markalarından Akıllı Çanta RakabetiLeonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul'da Sergisine Büyük İlgiU2'dan Yeni Albüm Yeni TurneGuns N' Roses Avrupa Konserleriyle Geri DönüyorElton John Veda Turnesine HazırlanıyorDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles