BrandnewsYol

Yeşilin En Dikkat Çekici Tonu: 2017 Mercedes-Benz AMG GT R

2017 model Mercedes-Benz AMG GT R ile sadece varış noktanızı belirleyin ve arkanıza yaslanıp diğer görevleri halletmesi için otomobili kendi halinde bırakın. ABD’de üretilmiş olan bu model dış tasarımındaki yeşil renk ile dikkat çekiyor. Coupe model tipinde olan bu otomobilin iç tasarım rengi ise siyah.

Mercedes-Benz AMG GT R sanat meraklıları ve otomobil koleksiyoncuları tarafından iyi bilinir. Çünkü bu model birçok açıdan onların dikkatini çekebilme özelliğine sahiptir.

Mercedes-Benz AMG GT R, sanat açısından dikkat çekicidir. Çünkü tasarımı oldukça etkili ve ince işlenmiştir.  Otomobil tutkunları bu modeli çok iyi bilirler. Çünkü her otomobil koleksiyoncusu, bu modeli kendi koleksiyonuna katmak ister.

Mercedes-Benz AMG GT R modelinde ilk fark edeceğiniz detay, her tarafını kaplayan gövde tarzıdır. Geleneksel olarak çift taraflı olan Mercedes Benz’in, dış tasarımını kuyruğa doğru uzanan bir çift genişletilmiş kapı takip eder. Kapı kıvrımı, arkaya doğru yaklaştıkça, düz çizgiler ve büyük blok şekilleri başka bir profil çizer. Estetik spor otomobil modelinin tanımı Mercedes-Benz AMG GT R’dir.

Bu otomobil modeline dair göze çarpan özellikler arasında güç kapama kapıları, pencereler için çerçevesiz cam ve iyi bir şekilde ortam aydınlatması sağlayan en üst panoramik tavan yer almaktadır. Araçta aynı zamanda benzersiz yan havalandırma kanalları ve ızgara tasarımları da yer almaktadır.

 

 

 

 

Similar Articles
Geleceğin Arabası: Lamborghini Aventador RoadsterMeydan Okuyan Bir Seri: Jaguar XJ XJL Portfolio  Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik Yolculuk1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles