BrandnewsYol

Yolların En Karizmatik Otomobili: Aston Martin Rapide S

Aston Martin Rapide S, otomatik vites özelliği ve dikkat çekici tasarımıyla göz doldurur. Bu otomobil modelinin iç yüzeylerinin çoğu ince deriyle kaplanmıştır. Hem dış hem de iç yüzeyinde siyah rengin hakim olduğu bir tasarım düzenine sahiptir. Aston Martin Rapide S, otomotiv endüstrisindeki en iyi malzemeler kullanılarak yaratılmıştır. Çığır açan dört kapılı spor otomobil, zorlu ve kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş bir modeldir.

Net tasarımı, dokunsallığı ve sürücüsüne verdiği his bakımından oldukça önemli bir model olan Aston Martin Rapide S, sezgisel ergonomi, ince görüş mesafesi ve cam anahtarlar gibi malzemeler kullanılarak üretilen bu model üzerinde oldukça yoğun çalışılmıştır.

Bunların yanı sıra sürücüsüne tatmin edici bir sürüş deneyimi yaşatır. Bu yüzden sürükleyici bir sürüş bu modelle rahatlıkla yapılabilir.

Bu modelle dört koltuklu bir spor otomobilde olduğunuzu bile unutabilirsiniz.

Duruşuyla ve işlevleriyle birçok markanın da dikkatini çekebilme özelliğine sahip olan bu model her açıdan sürücüsünü tatmin eder.  Ön tarafta, ayarlanabilir koltuklar sürücü ve ön yolcu için tam destek sağlar. Arkada, akıllıca oyulmuş tavan döşemesi ve ön koltuk arkalıkları ise güzel tasarlanmış ve  arka yolcu bölmesi içinde mevcut düzenekleriyle tam bir konfor sağlar. İster ön ister arka koltukta olun, bu otomobilde her zaman konforu hissedeceksiniz.

Yaklaşık 241.500 dolar değerinde olan bu model, diğer otomobil modellerinin getirdiği tüm kısıtlamaları kökünden çözer.

 

 

 

 

Similar Articles
Yeşilin En Dikkat Çekici Tonu: 2017 Mercedes-Benz AMG GT RGeleceğin Arabası: Lamborghini Aventador RoadsterMeydan Okuyan Bir Seri: Jaguar XJ XJL Portfolio  Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik Yolculuk1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Dünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles